Відкрите лекційне заняття

2019-02-26

Відбулося відкрите лекційне заняття з навчальної дисципліни “Методика навчання української мови” зі студентами 2 курсу на тему:”Система опрацювання основних частин мови”, лектор – проф. Романюк С.З.

“Диктант єдності”

2019-02-21

З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови кафедра педагогіки та методики початкової освіти провела для студентів 1-4 курсів спеціальності «Початкова освіта» «Диктант єдності» «Україна в нас одна» українською мовою та мовами національних меншин (румунською, польською), метою якого було:  зміцнення державотворчої функції української мови,  розвиток та збагачення мов корінних народів та національних меншин, що […]

”ВЧИТЕЛІ ЛЮДСЬКИХ СТОСУНКІВ”

2019-02-21

”ВЧИТЕЛІ ЛЮДСЬКИХ СТОСУНКІВ” /Рубрика ”Наш гість”/ За сприяння та ініціативності Марії Ємельянової /ГО ”Миле сонечко”/ студенти 4 і 5 курсів спеціальності ”початкова освіта” ЧНУ ім.Ю.Федьковича сьогодні захопливо вдивлялися та з цікавістю вслухалися в презентацію особливостей спілкування з людьми з неповносправністю за участю компетентних спікерів з Українського Католицького Університету, Центру підтримки людей з неповносправністю ЕМАУС Надії […]

Вітаємо Романюк С.З. з виданням книг для додаткового читання у 1-2 класах!

2019-02-20

Вітаємо колегу Романюк Світлану Захарівну  з виданням книг для додаткового читання у 1-2 класах за програмою Нової української школи, які рекомендовані Міністерством освіти і науки України. Хай примножуються Ваші творчі здобутки!

ВІдбулося відкрите заняття на тему “Риторика як наука і навчальна дисципліна “

2019-02-19

Сьогодні, 19 лютого, доцентом кафедри педагогіки та методики початкової освіти Мафтин Ларисою Василівною було проведено відкрите лекційне заняття зі студентами 3 курсу з навчальної дисципліни “Риторика” на тему: “Риторика як наука і навчальна дисципліна”

З Міжнародним Днем Жінки у Науці!

2019-02-11