Про нас пишуть

Плідні ужинки професійної діяльності

Проведена в травні  2021 р. колективом кафедри конференція «Розвиток освітніх систем в умовах євроінтеграційних трансформацій» не тільки зацікавила її учасників, але й викликала жвавий інтерес до заявленої проблеми серед широкої освітянської громадськості. За результатами творчих пошуків науковців, педагогів-практиків, здобувачів  освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти, дискусійних та проблемних питань видано збірник матеріалів конференції, розширено коло нових професійних знайомств. Вартим уваги є те, що інформація про конференцію розійшлася у близькому  і далекому зарубіжжі. Цікаве повідомлення про неї на офіційному сайті Світового Конгресу Українців опублікувала співорганізатор наукового заходу Оксана Левицька. Наводимо його текст.

Публікація про освітню конференцію

Підсумки міжнародної конференції для українських освітян – Ukrainian World Congress | Світовий Конґрес Українців Все більше набирають обертів та продовжуються дискусії про сучасну освіту в нових умовах транформацій. Один з таких діалогів серед освітян відбувся 26 -27 травня цього року – Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Розвиток освітніх систем в умовах євроінтеграційних трансформацій». Світова Координаційна Виховно-Освітня Рада Конґресу Українців виступила співорганізатором конференції, яку проводили фахівці Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича […]

У рамках фінського проєкту «Навчаємось разом» з журналісткою сайту Нова Українська Школа Ольгою Головіною відбулася розмова щодо створення програм/курсів з викладання української мови у школах з навчанням мовами  національних меншин. Чернівецький національний  університет, зокрема і наша кафедра залучені до роботи над цими програмами. Своїми міркуваннями з приводу їх підготовки поділилася завідувачка кафедри педагогіки та методики початкової освіти професор Світлана Романюк.