Відбулися публічні захисти курсових робіт

2024-05-24

22 та 24 травня на кафедрі педагогіки та методики початкової освіти успішно відбулися публічні захисти курсових робіт студентів 3, 4 курсів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, денної форми навчання. З вітальним словом та конструктивними настановами звернулася до здобувачів вищої освіти завідувач кафедри, професор Світлана Романюк.Під час захисту студенти продемонстрували не лише глибокі знання у своїй галузі, але й уміння проводити наукові дослідження, здатність логічно мислити, працювати в команді. Дякуємо усім студентам за їхню працю та наполегливість у підготовці курсових робіт. Також висловлюємо слова подяки викладачам та членам комісії за їхню підтримку та конструктивні рекомендації під час захисту.Бажаємо всім студентам подальших успіхів у навчанні та реалізації своїх професійних амбіцій!