Міжнародні зв’язки

Діяльність кафедри педагогіки та методики початкової освіти спрямована на зміцнення та розширення контактів з освітніми установами зарубіжжя: Вищою Лінгвістичною Школою в м. Ченстохово, Педагогічний університет у м.Кракові, Гданською Вищою Гуманітарною Школою  в м. Гданську (Польща), Жешувським  університетом (Польща), Сучавським університетом імені Штефан чел Маре (Румунія), Початковою школою нр.8 ім. Лесі Українки з українською мовою навчання в м.Бартошице (Польша),ВШТІП Академією прикладних наук (Познань, Польща),українською школою імені Василя Стуса “Серденько” м.Антверпен (Бельгія)

Наукове співробітництво спрямовано на вивчення закордонного педагогічного досвіду викладачами в задоволенні потреб використання інноваційних практик у вітчизняному освітньому процесі, обміну досвідом з метою покращення рівня професійно-практичної майстерності викладачів, підвищення якості підготовки майбутніх фахівців, обміну навчальними практиками студентів.

У рамках міжнародного співробітництва з Вищою Лінгвістичною Школою м.Ченстохова (Польща) / Wyższej Szkoły Lingwistycznej (Polska) студенти кафедри мають можливість брати участь у програмі «Подвійний диплом» (WSL), основною перевагою якого є можливість паралельного навчання у Вищій лінгвістичній школі у Ченстохові та отримання додаткового диплому (другого) Республіки Польща.

Програма є спільною освітньою програмою WSL та ЧНУ і передбачає одночасне навчання у двох закладах, що дає можливість нашим студентам отримати додаткові знання і два дипломи (український та європейський).

Навчання у WSL відбувається у форматі Зимової та Літньої шкіл та завершується захистом випускної роботи. Після закінчення студенти отримують дипломи державного зразка Польщі.

Також у рамках міжнародного співробітництва професорсько-викладацький склад кафедри педагогіки та методики початкової освіти має можливість проходити стажування у Вищій Лінгвістичній Школі в Ченстохові (Польша).