Проведено акцію “Подаруй книгу шкільній бібліотеці”

2024-05-28

В рамках практики “Пробні уроки” (керівник доц. Шевчук К.Д.) студенти 310 групи спеціальності “Початкова освіта” (завідувач проф. Романюк С.З.) взяли активну участь у соціальній ініціативі, спрямованій на розвиток дитячого читання та підтримки шкільних бібліотек. У базових школах проходження практики (Чернівецький ліцей №20, Чернівецький ліцей №22, Чернівецький ліцей №7) було організовано та проведено акцію “Подаруй книгу шкільній бібліотеці”.
Метою акції є не лише надати дітям доступ до нових цікавих книжок, але й популяризувати читання серед молодших школярів. Студенти підготували інформаційні плакати та проводили бесіди, розповідаючи про важливість читання та роль книг у розвитку особистості.
Під час цієї акції студенти не лише вдосконалювали свої педагогічні навички, але й демонстрували соціальну відповідальність та турботу про підростаюче покоління. Акція мала на меті збагатити шкільні бібліотеки новими виданнями, що сприятимуть розвитку читацької компетентності молодших школярів. Під час проведення акції студенти активно взаємодіяли з дітьми, організовували читацькі кола, де кожен учасник міг поділитися своїми враженнями від прочитаних книжок. Завдяки цим заходам, учні не тільки отримали нові книжки, але й змогли краще зрозуміти важливість читання в їхньому житті.
Акція “Подаруй книгу шкільній бібліотеці” стала чудовою можливістю для студентів продемонструвати свої організаційні навички та педагогічний підхід. Вона сприяла створенню дружньої атмосфери в школах і надихнула учнів на подальше читання та пізнання світу через книги. Ця ініціатива підкреслила важливість залучення майбутніх педагогів до активної участі в житті шкільної громади та розвитку освітнього процесу.