Проведено захист практики «Педагогічна пропедевтична практика»

2024-05-23

23.05 кафедрою  педагогіки та методики початкової освіти ( завідувач – доктор педагогічних наук, професор Світлана РОМАНЮК) проведено захист практики «Педагогічна пропедевтична практика» ( керівник – доц.Оксана КОСТАЩУК) спеціальності « Початкова освіта» 1 курс, у формі
підсумкової конференції  « Педагогічна пропедевтична практика: результати та перспективи, формату круглого столу « Театр рефлексивних щоденників». Студенти першокурсники мали можливість поділитися враженнями від спостережених уроків/ виховних заходів, обговорити особливості організації освітнього простору в НУШ та представити творчі звіти. Крім того здобувачі вищої освіти презентували цікаві фотоматеріали, відеоролики із захоплюючих моментів проходження практики, а, насамкінець, дали корисні поради настанови для майбутніх поколінь через вправу « Ресурсний кошик»