Відбувся захист практики “Пробні уроки”

2024-05-23

23 травня на кафедрі педагогіки та методики початкової освіти відбувся захист практики “Пробні уроки” (керівник практики доц. Шевчук К.Д.). Ця подія стала важливим етапом для студентів, які протягом семестру проходили практику в базових школах, зокрема, у Чернівецькому ліцеї №20, Чернівецькому ліцеї №22 та Чернівецькому ліцеї №7.Захист розпочався з привітального слова завідувача кафедри проф. Романюк С.З., яка наголосила на важливості педагогічної практики у формуванні професійних навичок майбутніх вчителів початкової школи, порівнюючи її з упевненим стартапом у професійному житті студентів. Студенти 310 групи спеціальності «Початкова освіта» представили свої звіти про проведені уроки, поділилися досвідом, викликами та досягненнями, які вони здобули під час практики. Кожен студент продемонстрував свої методичні підходи, інноваційні прийоми та результати роботи з учнями. Викладачі кафедри та методисти, які оцінювали проведені уроки (Шевчук КД., Бигар ГП., Піц І.І., Предик А.А., Шестобуз О.С., Костащук О.І., Шульга А.В., Маковійчук О.В., Величко О.І.), відзначили високий рівень підготовки студентів та їхню здатність ефективно застосовувати теоретичні знання на практиці. Особлива увага була приділена інтерактивним методам навчання, використанню інноваційних технологій  та творчому підходу до організації уроків.Під час обговорення студенти отримали цінні поради та рекомендації щодо вдосконалення своєї педагогічної майстерності. Викладачі підкреслили важливість постійного професійного розвитку і закликали студентів продовжувати працювати над собою, вдосконалюючи свої вміння і знання.Захист практики “Пробні уроки” не лише підтвердив готовність студентів до самостійної педагогічної діяльності, але й став потужним мотиваційним імпульсом для подальшого професійного зростання.