Кафедра педагогіки та методики початкової освіти відзначає Міжнародний день рідної мови!

2023-02-21

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щороку відзначають 21 лютого, студенти кафедри педагогіки та методики початкової освіти, під керівництвом завідувача кафедри Світлани Романюк, провели фотоквест « Мова об’єднує» 💙💛
Мова сьогодні – це наша зброя, це формування національної ідентичності та національної свідомості особистості, це наша – ПЕРЕМОГА!
Завдання фотоквесту були такими:
📌Ці очі люблять рідну мову
📌Місто святкує День рідної мови
📌Мова має значення! Знай нашу
📌Перехожий, який читає українською
📌Спілкуйся солов‘іною
📌Наставник рідної мови
📌Абетка нескорених
📌Класики рідної мови на хвилі трендів
Студентам потрібно було сфотографувати найоригінальніші рішення цих завдань та надіслати на сторінку конкурсу. Всі учасники фотоквесту довели, що творчість та кмітливість ідуть поряд, адже фотоколажі здобувачів освіти здивували своєю неординарністю. Промені щастя в студентських очах, які є непідробним доказом того, що життя продовжується, у нас підростає творча молодь, яка гідно несе рідну українську мову у світ !