Мандрівка освітніми галузями: зустрічі з авторами підручників

2023-02-21

20.02.2023 р. студенти 2-4 курсів кафедри педагогіки та методики початкової освіти ЧНУ мали прекрасну нагоду долучитися до міжвузівського онлайн-вебінару «Презентації авторських концепцій підручників для 1 класу» і зустрітися з авторами (Чабайовська М.І., Омельченко Н.М., Кожушко С.М.) підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА. БУКВАР для 1 класу закладів загальної середньої освіти», познайомитися з його структурою, почути про особливості та нові підходи до побудови, добору навчального матеріалу для навчання молодших школярів. Буквар вразив своєю логічністю викладу матеріалу, змістовністю, насиченістю різноманітними цікавими текстами, творчими, ігровими завданнями. Підручник відповідає вимогам Державного стандарту початкової освіти, Концепції НУШ, віковим особливостям школярів, запитам сучасного суспільства.
Зустріч була не лише пізнавальною, а й практико-орієнтованою, тому що автор підручника познайомила учасників вебінару з особливостями проведення сучасного уроку навчання грамоти, формування у молодших школярів навичок читання та письма, навчання письма ліворуких дітей та дітей з особливими потребами. Захід об’єднав науковців, вчителів-практиків, студентів з Чернівців, Івано-Франківська, Рівного, Луцька, Кривого Рогу. Висловлюємо щиру вдячність Валентині Володимирівні Вітюк за можливість зустрітися разом! Миру нам і перемоги!