Участь в семінарі-диспуті

2023-02-18

17.02.2023 р. викладачі кафедри педагогіки та методики початкової освіти Світлана Романюк і Лариса Мафтин взяли участь у Всеукраїнському семінарі-диспуті «Проблемні питання впровадження нових методик у викладанні предметів мовно-літературної галузі в 5 класі НУШ», проведеного на базі КУ «Центр ПРПП» спільно з Чернівецькою філією ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Вектор освітніх проблем було спрямовано на актуальні питання формування компетентностей, наскрізних умінь зростаючої особистості, використанні нових методик, інноваційних технологій  у навчанні школярів в контексті багатомовної освіти. Зосереджено увагу на постійному професійному розвитку педагогів. Зустрічі заявленого формату дають можливість освітянській спільноті обмінятися досвідом, збагатитися новими ідеями, набути нових навичок. Висловлюємо щиру вдячність Любові Тарангул за запрошення та співпрацю!