“Педагогічна синергія”

2023-02-10

Знаковою подією для факультету педагогіки, психології та соціальної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича стала зустріч 9.02.2023 р. в рамках укладеного меморандуму «Об’єднання інституцій-партнерів «Педагогічна синергія», яка ініційована Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України. Викладачі та аспіранти кафедри педагогіки та методики початкової освіти мали прекрасну нагоду долучитися до першого засідання, дізнатися про мету та окреслені завдання, які стоять перед ЗВО,  послухати онлайн-лекцію про особливості навчання вчителів початкових класів у Польщі доктора Терези Яніцької-Панек, зануритися в актуальні проблеми професійної підготовки майбутнього вчителя, його педагогічної майстерності. Змістовним та корисним був майстер клас проф. Олександра Лавріненка, який поділився міркуваннями щодо поводження себе перед камерою під час проведення онлайн-занять. Між учасниками зустрічі існувала справжня синергія, яка навіяна самою назвою співпраці.

Щиро дякуємо Ларисі Лук’яновій, доктору педагогічних наук, професору, члену-кореспонденту НАПН України, директору Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, Лідії Хомич,  доктору педагогічних наук, професору, заступнику директора з наукової роботи Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, потужному колективу Інституту, доповідачам за можливість освітянської співпраці.