Турбота про безпеку

2023-01-10

Турбота про безпеку здобувачів кафедри педагогіки та методики початкової освіти. Перед канікулярним періодом викладачі кафедри педагогіки та методики початкової освіти (під керівництвом завідувача кафедри проф.Романюк С.З.) зі своїми академічниими групами провели інструктажі з безпеки життєдіяльності під час зимових канікул, різдвяних та новорічних свят. Заходи проведені у формі тематичних годин, інтерактивних ігор та бесід з метою посилення контролю за збереженням життя й здоров’я студентів, попередження надзвичайних ситуацій (дотримання правил під час “Повітряної тривоги”, пожежної безпеки, техногенної безпеки та безпеки дорожнього руху). Дякуємо кураторам академічних груп (Костащук О.І., Нікула Н.В., Предик А.А., Шестобуз О.С., Богданюк А.М., Білоус О.В. ) за професійний та креативний підхід до організації тематичних годин у роботі зі студентами.