Розвантаження та оновлення програм початкової школи.

2016-08-29

22 серпня 2016 року відбулася інструктивно-методична нарада методистів РМК/ММК, керівників районних методичних об’єднань вчителів початкових класів з проблеми: «Організаційно-методичний аспект нового навчального року у початковій школі». Роботу секції початкової школи продовжила Марія Маноліївна Одинак, завідувач науково-методичним центром безперервної педагогічної освіти, атестації педагогічних кадрів та освітніх закладів, охарактеризувавши «Особливості організації навчально-виховного процесу в початкових класах у 2016/2017 н.р.». Марія Маноліївна зазначила: «Що даний проект – перший крок до нової української школи». Участь у роботі засідання взяли: доц. О.Є. Гордійчук, доц. К.Д.Шевчук, ас. І.І.Гавриш. За результатами роботи інструктивно-методичної наради для вчителів початкових класів розроблено і схвалено методичні рекомендації.
Наступним кроком було ознайомлення викладацького складу кафедри педагогіки та методики початкової освіти зі змінами до навчальних програма. О.Є. Гордійчук було запропоновано презентацію на тему «Розвантаження та оновлення програм початкової школи», котра яскраво відображала інноваційні підходи у системі навчання: визначення мети та завдань нової школи, ключові та основні зміни, ефективність та реалізація компетентнісного підходу в навчанні молодших школярів, імплементація результатів навчальної діяльності.