До 300-річчя з дня народження Г.С.Сковороди

2022-12-01

У рамках святкування 300 – річчя з дня народження просвітителя-гуманіста, філософа, поета Григорія Савича Сковороди 1 грудня 2022 року на кафедрі педагогіки та методики початкової освіти зі студентами 1, 2 та 4 курсів спеціальності “Початкова освіта” відбулася інформаційна хвилинка за участю членів наукового гуртка “Пошук” (керівник ас.Величко О.І.) та проведена вікторина на знання філософських ідей Сковороди ведучими клубу “Педагог” (керівник доц.Богданюк А.М.). До аудиторії з вступним словом звернулася завідувач кафедри проф. Романюк С.З., яка окреслила велич постаті Г.Сковороди, закцентувала увагу на актуальності його ідей сучасності. “Коли ти твердо йдеш шляхом, яким почав іти, то, на мою думку, ти щасливий”.