Участь викладачів у конференціях

2022-11-18

Гідно тримають науковий фронт викладачі кафедри педагогіки та методики початкової освіти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Не дивлячись на складну ситуацію в Україні, виклики життя, освітяни впродовж усього тижня долучаються з виступами на конференціях: «ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧІ ДОСЛІДЖЕННЯ В УМОВАХ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ» 16 листопада 2022 р., Чернівці (Всеукраїнська); «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА» 17 листопада 2022 р., Луцьк (Всеукраїнська з міжнародною участю); «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: РЕЗУЛЬТАТИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ» 18 листопада 2022 р., Маріуполь (Всеукраїнська з міжнародною участю), підтримуючи один одного, утверджуючи фахові цінності, кращого / прогресивного майбутнього.

Щира вдячність викладачам ЛАРИСІ МАФТИН, ОКСАНІ ГОРДІЙЧУК, КРИСТИНІ ШЕВЧУК за презентацію кафедри, глибокі наукові доповіді і високу оцінку спікерів! Разом – будуємо щасливе майбутнє під мирним небом України!

Дякуємо нашим колегам Любові Тарангул – Чернівці, Оксані Голюк – Маріуполь, Валентині Вітюк – Луцьк за можливість бути разом, збагачуватися досвідом, покращувати освітні послуги.