Вітаємо викладачів з відзнаками

2022-10-31

У рамках святкування 147 річниці університету та 31 річниці факультету педагогіки, психології та соціальної роботи викладачів кафедри педагогіки та методики початкової освіти – Іванчук М.Г., Романюк С.З., Піц І.І., Нікула Н.В., Костащук О.І., Маковійчук О.В., Шульга А.В., Величко О.І. за високий науково-педагогічний професіоналізм, успіхи в освітній сфері, сумлінну працю, активну участь у громадському житті нагороджено відзнаками різного рівня: іменним значком на славу Буковини Чернівецької обласної військової адміністрації , грамотами та подяками Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, департаменту освіти і науки, Чернівецького національного університету, адміністрацією факультету педагогіки, психології та соціальної роботи. Бажаємо Вам, дорогі колеги, натхнення, подальших творчих здобутків на освітянській ниві під мирним небом України!