Методичний семінар з теми: «Практична підготовка майбутніх фахівців початкової освіти у контексті реформування НУШ»

2022-10-28

27 жовтня 2022 року доц. Гордійчук О.Є. було проведено методичний семінар з теми: «Практична підготовка майбутніх фахівців початкової освіти у контексті реформування НУШ». Керівник практики від кафедри педагогіки та методики початкової освіти факультету педагогіки, психології та соціальної роботи спрезентувала стан системи практичної підготовки бакалаврів спеціальності 013 «Початкова освіта» Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та аналіз результатів опитування студентів та стейкхолдерів. До обговорення долучися учасники методичного семінару доц.І.С.Прокоп, доц.Г.П.Бигар, які також поділилися з керівниками кожного виду практики загалом, та викладачами кафедри, зокрема, власними міркуваннями щодо продовження спільного пошуку шляхів комплексної оптимізації професійно-практичної підготовки майбутнього вчителя для сфери початкової освіти в Новій українській школі у відповідності вимог Професійного стандарту за професіями «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти».