Онлайн-захист практики «Перші дні дитини в школі та педагогічної неперервної практики»

2022-10-28

27 жовтня 2022 року на кафедрі педагогіки та методики початкової освіти відбувся онлайн-захист практики «Перші дні дитини в школі та педагогічної неперервної практики» (Частина 1, Частина 2) студентами 4 курсу спеціальності «Початкова освіта». Звітну конференцію відкрила керівник практики, кандидатка педагогічних наук, доцентка О. Є. Гордійчук, акцентуючи увагу на необхідності цього виду практики в системі цілісного професійно-педагогічного становлення майбутнього вчителя початкових класів та в умовах нових викликів залучення студентів до реалій практики в надумовах.

Студентки-доповідачки, модераторки Софія Федюшко та Олександра Качуляк представили результати практичної діяльності на посадах педагогів початкових класів Нової української школи, як у дистанційній та очній формах навчання учнів. Свідченням цьому були їх змістовні повідомлення, презентації, фотосвітлини та відеоспогади про колоритне шкільне дитинство учнів Нової української школи.

Також, в рамках звітної конференції відбулася зустріч зі стейкхолдерами щодо обговорення проблем та можливостей організації освітнього процесу в умовах воєнних дій.  Щирі вітальні слова з успішним завершенням практики та побажання щодо подальшого професійного самотворення бакалаври спеціальності 013 «Початкова освіта» почули від: Чаплі Дмитра Петровича, директора Старововчинецького ліцею Кам’янецької  сільської ради Чернівецького району, Чернівецької області; Косташ Олесі Василівни, вчительки початкових класів Чернівецького ліцею №20 Чернівецької міської ради та Шестобуз Ольги Сергіївни, кандидатки педагогічних наук, доцентки кафедри педагогіки та методики початкової освіти.