Екскурсія для першокурсників

2022-09-19

16 вересня відбулася екскурсія першокурсників (куратори Богданюк А.М., Білоус О.В.) спеціальності 013 «Початкова освіта» архітектурною перлиною Чернівців – Резиденцією митрополитів Буковини і Далмації, де сьогодні розташований один з корпусів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. В ході екскурсії студенти відвідали ошатні зали Резиденції – Мармурову, Блакитну та Червону, а також мали можливість почути церковний спів у Храмі Трьох Святителів та відчути всю велич та красу цієї православної перлини.
Також студенти відвідали провідний навчальний, науковий, інформаційний та культурно-просвітницький структурний підрозділ університету – наукову бібліотеку.
Під час екскурсії студенти почули безліч цікавої інформації, отримали позитивні емоції та незабутні враження.