Вітання з успішним початком нового навчального року, з Днем знань

2022-09-02

Шановні колеги, дорогі студенти!

Сердечно вітаю Вас з успішним початком нового навчального року, з Днем знань! Не дивлячись на виклики, які підносить нам життя у жорстокій агресії РФ, нехай ніщо не завадить розпочати навчання, продовжити свою освітню місію задля формування висококваліфікованих фахівців. Шановні педагоги, бажаю Вам виваженості у прийнятті важливих рішень, харизматичності у взаємодії зі студентами, нехай навчальний рік буде сповнений новими планами, цікавими проєктами, партнерськими можливостями, професійними знайомствами та спілкуванням.
Дорогі студенти, нехай навчання для Вас буде захоплюючим, нехай Ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, бажаю зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.
Усім Нам бажаю міцного здоров’я, стійкості, сили, мужності і ПЕРЕМОГИ!

З повагою, завідувач кафедри Світлана Романюк