УЧАСТЬ В СЕРПНЕВОМУ «ОСВІТНЬОМУ МАРАФОНІ»

2022-09-01

Напередодні початку нового 2022-2023 навчального року, у рамках співробітництва з органами місцевого самоврядування, закладами загальної середньої освіти та стейкхолдерами, перший проректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук професор Балух В.О., декан факультету педагогіки, психології та соціальної роботи професор Федірчик Т.Д., завідувач кафедри педагогіки та методики початкової освіти професор Романюк С.З., заступник декана з навчально-методичної роботи доцент Прокоп І.С., завідувач кафедри педагогіки та соціальної роботи професор Тимчук Л.І. взяли участь у традиційній серпневій конференції освітян області, яка цього року проходила у формі Освітнього марафону з теми «Функціонування системи освіти в умовах воєнного часу: пріоритети, завдання, дії!».  Адже, здійснюючи підготовку вчителів закладів загальної освіти, зокрема й учителів  початкових класів, викладачі університету прагнуть з перш уст дізнатися про проблеми, з якими стикаються освітяни краю в реалізації Концепції «Нова українська школа», долучитися до спільного пошуку ефективних шляхів організації освітнього процесу в умовах повномасштабної війни Російської Федерації проти України, забезпечити високу якість підготовки майбутніх педагогів.

До учасників освітнього марафону звернулися губернатор області Руслан Запаранюк, перший заступник голови Чернівецької обласної ради Микола Гуйтор та очільники профільних департаментів і управлінь Чернівецької ОВА. Запрошені експерти висвітлили питання психологічного супроводу освітнього процесу й підготовки закладів освіти та педагогічних колективів до дій у випадку надзвичайних ситуацій.

Також під час заходу традиційно були вручені нагороди провідним педагогічним працівникам краю.

Наостанок директорка Департаменту освіти і науки Чернівецької ОВА Оксана Сакрієр наголосила, що зараз ми всі маємо докладати максимум зусиль до своєї діяльності, а отже, і до нашої спільної перемоги.