ВДОСКОНАЛЮЄМО МАЙСТЕРНІСТЬ

2022-05-11

У рамках співпраці кафедри з комунальною установою «Глибоцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» (директор Намака О. С.) викладачі (проф. Романюк С.З., доц. Бигар Г.П., доц. Богданюк А.М., доц. Л.М.Біленкова, доц. Предик А.А., доц. Шевчук К.Д.,) долучилися до вебінару: «Індивідуальні освітні траєкторії для учнів. (Що це? Як їх будувати). Трансформація поняття «обдарована дитина» в Концепції НУШ. Виховна робота в умовах воєнного стану». Адже хто, як не педагогічна спільнота має дбати про інтелектуальний потенціал майбутнього, розвивати творчі здібності дитини, виховувати патріота України. Дякуємо Герчак Антоніні за презентацію досвіду, за порушені проблеми, які вимагають спільних зусиль у навчанні зростаючої особистості. Не менш важливою є проблема організації позакласної роботи, на якій акцентувала увагу директорка установи Леся Намака. Адже в умовах воєнних дій важливо організувати дозвілля дітей, створити сприятливе виховне середовище, де дитина може знайти для себе справу до душі, розкрити й реалізувати свої потенційні можливості. Особливо це стосується тих, хто приїхав з регіонів України, де відбуваються воєнні дії. Педагоги повинні огорнути своєю любов’ю дітей, не залишатися байдужими до життєвих доль нашого майбутнього. Власне, таких майбутніх учителів початкових класів готує кафедра педагогіки та методики початкової освіти.