Зустріч студентів спеціальності “Початкова освіта” з гостьовими лекторами

2022-05-03

3 травня 2022 р. на кафедрі педагогіки та методики початкової освіти відбулася гостьова лекція з теми: “Музейна педагогіка: теоретичні основи та практика реалізації в умовах ЗЗСО”, яку провела ФІЛІПЧУК НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА – доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник, провідний науковий співробітник відділу змісту і технологій педагогічної освіти Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України.
Також у лекції взяли участь: ЛУК’ЯН НІНА ІВАНІВНА – заступник директора Старововчинецького ЗЗСО;
МОРОЗ НАТАЛІЯ МИРОНІВНА – провідний зберігач меморіального музею Чернівецької обласної ради імені В.Івасюка та КАЧУЛЯК ОЛЕКСАНДРА – студентка 3 курсу спеціальності “Початкова освіта “.

Спілкування майбутніх учителів з гостьовими лекторами пройшли на засадах науковості, практико-орієнтованого навчання. Взаємодія була пронизана щирістю та цікавістю до окресленої педагогічної проблеми.