Участь у вебінарі «Інтерактивні мистецько-педагогічні технології: фасилітована дискусія»

2022-04-29

29 квітня 2022р. викладачі кафедри педагогіки та методики початкової освіти (під керівництвом завідувач кафедри проф. Романюк С.З) прийняли участь у вебінарі на тему: «Інтерактивні мистецько-педагогічні технології: фасилітована дискусія» з елементами практикуму. Вебінар проводився у межах теми регіонального дослідження з проблеми «Технології професійного розвитку педагога в умовах неформальної освіти» (2022-2024 рр.) між Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України та освітніми закладами Чернівецької області (модератором заходу виступила доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник Філіпчук Наталія Олександрівна).

Доповідач канд.пед.наук С.О. Соломаха розкрила методологічні та теоретичні основи використання технології фасилітованої дискусії в освітньому процесі. Доповідь аспіранта О.В. Венгринюк було організовано у вигляді фасилітованої дискусії між учасниками вебінару та педагогом-фасилітатором, коли під час групового обговорення усі вчилися висловлювати свої думки щодо інтерпретації мистецьких творів.
За результатами вебінару учасники отримали сертифікати.