Участь у вебінарі «ПСИХОПЕДАГОГІЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ РОБОТИ З ДІТЬМИ 6–11 РОКІВ»

2022-04-29

28 квітня 2022 року завідувачка кафедри педагогіки та методики початкової освіти проф. Романюк С.З. та доц. Предик А.А. взяли участь у вебінарі з елементами тренінгу «ПСИХОПЕДАГОГІЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ РОБОТИ З ДІТЬМИ 6–11 РОКІВ», спікерами якого були: Осадченко Інна, Словік Оксана, Барна Марія – автори вказаних рекомендацій, розроблених у рамках міжнародного волонтерського мініпроєкту «Урок для дітей України» (під час і після війни) за співпраці з «Fundacja Edu SEN», Stowarzyszenie Klanza (Республіка Польща).

Учасники вебінару набували навичок розв’язання психопедагогічних ситуацій, які виникають на нинішніх уроках у початковій школі та у процесі спілкування з молодшими школярами під час війни.