Освітянський фронт: завершилися курси підвищення кваліфікації

2022-04-19

Освітянський фронт гідно тримає кафедра педагогіки та методики початкової освіти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Протягом 4-10 квітня відбулися курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників початкової освіти за програмою “Актуальні проблеми оптимізації освітнього процесу початкової школи: інклюзивне навчання, реформації фахових методик навчання освітніх галузей початкової освіти “.
Викладачі кафедри (Романюк С.З , Іванчук М.Г., Гордійчук О.Є., Шевчук К.Д., Костащук О.І., Богданюк А.М., Нікула Н.В., Цуркан Т.Г, Шульга А.В., Маковійчук О.В.) організували продуктивну комунікацію, поділилися цікавими практичними доробками, озброїли вчителів сучасними інноваційними методами навчання провідних освітніх галузей.
Дякуємо курсантам за кредит довіри.
Чекаємо наступних зустрічей!