Науковий семінар на кафедрі педагогіки та методики початкової освіти

2022-04-05

05.04.2022 р. на кафедрі педагогіки та методики початкової освіти у рамках затвердженої нової наукової теми «Теоретико-методологічні засади розвитку педагогічної освіти та професійної підготовки фахівців у контексті євроінтеграційних процесів» (керівник – д. п. н., проф. Світлана Романюк)  було проведено науковий семінар з теми: «Використання освітніх навчальних платформ в освітньому процесі ЗВО (Особливості роботи  на інтерактивних платформах “Online TestPad» та “Padlet”)» (доповідач – доц. Аліна Предик., співдоповідач – студентка 4 курсу наукового гуртка «Пошук» Ольга Коваль, секретар – доц. Лариса Мафтин).

Проблемні питання:

1. Інформатизація освіти як актуальна проблема сучасності
  2.  Особливості використання цифрових платформ у ЗВО в умовах дистанційного навчання.
  3. Специфіка роботи  на інтерактивних платформах «Online TestPad» та «Padlet».

В обговоренні взяли участь проф. Світлана Романюк, доц. Лариса Мафтин, доц. Антоніна Богданюк,  доц. кафедри педагогіки, спеціальної освіти та менеджменту професійної освіти КЗ Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Оксана Гузенко. Науковий семінар пройшов у творчій атмосфері взаємообміну думками, системі партнерської взаємодії між викладачами та студентами.