Відкрите заняття доктора психологічних наук, професора Іванчук Марії Георгіївни

2016-04-12

12 квітня професором, доктором психологічних наук Іванчук Марією Георгіївною була проведена відкрита лекція з дисципліни Методика навчання освітньої галузі «Суспільствознавство», де розкривались питання змістової лінії «Людина серед людей».

Під час проведення лекції використовувались технології інтерактивного спілкування зі студентами. Такий підхід сприяв кращому сприйняттю і розумінню лекційного матеріалу, активізації конструктивного мислення, активному слуханню та практично-творчій діяльності.

Новизною лекційного заняття було розкриття методики побудови інтегрованого уроку з бінарною формою проведення викладачами Іванчук М.Г. та Цуркан Т.Г. (навчальні дисципліни “Я у світі” та англійська мова).

На відкритій лекції були присутні викладачі кафедри педагогіки та методики початкової освіти.