” Знай найточніше, своя мова – найцінніша!”

2022-02-21

21 лютого 2022 р. на кафедрі педагогіки та методики початкової освіти, з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови, з ініціативи та під керівництвом завідувача кафедри, професора Світлани Романюк , відбувся онлайн квест ” Мова – серце нації ” (модератор: доц. Оксана Костащук)
Захід пройшов онлайн у новому цікавому форматі квесту, до якого долучилися як студенти 1-3-их курсів спеціальності “Початкова освіта”, так і викладачі кафедри.
В той час, як студенти “подорожували” по онлайн платформах (Google Meet, Viber, Instagram, Telegram, WhatsApp), викладачі також стали активними шукачами мовних скарбів на Мовному Квізі.

Доєдналися до мовного онлайн квесту й активні учасники наукового гуртка “Пошук ” ( керівник доц. Лариса Мафтин) , які презентували відеоролик до Міжнародного дня рідної мови!
Міжнародний день рідної мови- день єднання, що й довели наші вправні студенти та творчі викладачі!