Успішно відбулися захисти дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня доктора філософії

2021-12-11

На кафедрі педагогіки та методики початкової освіти (завідувач доктор педагогічних наук, професор Романюк С.З.) факультету педагогіки, психології та соціальної роботи ЧНУ імені Ю.Федьковича має місце знакова подія, відбулися три захисти в одноразових спеціалізованих радах дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня доктора філософії:

На кафедрі педагогіки та методики початкової освіти (завідувач доктор педагогічних наук, професор Романюк С.З.) факультету педагогіки, психології та соціальної роботи ЧНУ імені Ю.Федьковича має місце знакова подія, відбулися три захисти в одноразових спеціалізованих радах дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня доктор філософії:

-09.12.2021р. Іващука Антона Сергійовича з теми «Становлення та розвиток методики навчання французької мови у Галичині (друга половина XIX – перша половина XX ст.)»
Науковий керівник: Лабінська Богдана Ігорівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

-09.12.2021р. Бражанюка Андрія Олександровича з теми «Формування професійної культури майбутніх фізичних терапевтів та ерготерапевтів у процесі фахової підготовки»
Науковий керівник: Федірчик Тетяна Дмитрівна, доктор педагогічних наук, професор, декан факультету педагогіки, психології та соціальної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

-10.12.2021р. Дідух Віталії Віталіївни з теми “Формування готовності майбутніх учителів початкових класів до взаємодії з учасниками освітнього процесу на засадах педагогіки партнерства».

Все це стало можливо за умови наукових здобутків наших рейтингових докторів та доцентів педагогічних наук, які, крім вельмишановних опонентів з інших ЗВО, стали головами та членами спецрад (д.пед.наук, проф. Олійник М.І., д.пед.наук, проф. Тимчук Л.І. – голови ради та д.пед.наук, проф.Романюк С.З., к.пед.наук, доц. Бигар Г.П. – члени ради), а також допомозі колег з інших факультетів та ЗВО.

Щиро вітаємо аспірантів та їх керівників з успішним захистом та бажаємо подальших наукових здобутків та провесійного зростання!