Захист практики «Перші дні дитини в школі та педагогічної неперервної практики»

2021-10-27

27 жовтня 2021 року на кафедрі педагогіки та методики початкової освіти відбувся захист практики «Перші дні дитини в школі та педагогічної неперервної практики» (Частина 1, Частина 2) студентами 4 курсу спеціальності «Початкова освіта». Звітну конференцію відкрила керівник практики від кафедри, кандидатка педагогічних наук, доцентка О. Є. Гордійчук, акцентуючи увагу на важливості та необхідності цього виду практики в системі цілісного професійно-педагогічного та особистісного становлення майбутнього вчителя початкових класів. Вітальні слова та побажання студентам прозвучали від завідувачки кафедри, докторки педагогічних наук, професорки С.З.Романюк, заступниці директора з навчально-виховної роботи Кельменецього ліцею–опорний заклад Чернівецької області С.В.Ткач, керівників практики: доцентки кафедри Г.П.Бигар та асистентки А.В.Шульги. Студенти отримали досвід роботи на посаді вчителя початкових класів Нової української школи, як у дистанційній та очній формах навчання учнів, про що засвідчили їх змістовні повідомлення, презентації, фото та відео матеріали.