Науковий семінар «Педагогічна творчість у професійній підготовці сучасних фахівців: від теорії до практики» (доц. Богданюк А.А.)

2021-10-07

07.10.2021 р. на кафедрі педагогіки та методики початкової освіти проведено науковий семінар з теми: «Педагогічна творчість у професійній підготовці сучасних фахівців: від теорії до практики» (доповідач – доц. Антоніна Богданюк).

Проблемні питання: Теоретико-методологічні засади педагогічної творчості як невід’ємної складової професійної компетентності сучасного вчителя. Сучасні акценти розвитку творчості майбутніх педагогів в освітньому процесі закладу вищої освіти (на прикладі діяльності спілки талановитої студентської молоді кафедри ПМПО – клубу «Педагог»). Свобода творчості як запорука формування професійної компетентності сучасних фахівців в умовах нового освітнього простору (діалог з керівником Центру культури і дозвілля Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Павлюком Д.В.).