Фахові семінари для апробації дисертацій

2021-09-24

23.09.21 р. на кафедрі педагогіки та методики початкової освіти факультету педагогіки, психології та соціальної роботи успішно відбулися фахові семінари для апробації дисертацій для здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» за спеціальностями 011 «Освітні, педагогічні науки» та 015 «Професійна освіта» аспірантів:
♦Дідух Віталії Віталіївни на тему: «Формування готовності майбутніх учителів початкових класів до взаємодії з учасниками освітнього процесу на засадах педагогіки партнерства»
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор, декан факультету педагогіки, психології та соціальної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Федірчик Тетяна Дмитрівна;
♦Бражанюка Андрія Олександровича на тему: «Формування професійної культури майбутніх фізичних терапевтів та ерготерапевтів у процесі фахової підготовки»;
♦Іващука Антона Сергійовича на тему: «Становлення та розвиток методики навчання французької мови у Галичині (друга половина XIX – перша половина XX ст.)»
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів факультету іноземних мов Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Лабінська Богдана Ігорівна.
Щиро вітаємо молодих вчених з цим визначним досягненням і бажаємо творчої наснаги та нових наукових звершень!