Фінський проєкт «Навчаємось разом» в дії

2021-09-17

Фінськи колеги продовжують ділитися досвідом успішного навчання, який всіх учасників зацікавлює, збагачує, надихає, приносить задоволення. Підтвердження цьому є чергова зустріч, яка відбулася 16 вересня 2021 р. Під час її проведення проєктні групи ОК Магістр та ОР Бакалавр спеціальності «Початкова освіта» кафедри педагогіки та методики початкової освіти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича переймали досвід створення програм підготовки здобувачів вищої освіти своїх колег із Гельсінського університету (Фінляндія). Навчальні тренінги відбулися в онлайн-форматі і об’єднали майже усі ЗВО України.  Його учасники  обговорювали питання ролей сучасного викладача,тематику і зміст актуальних навчальних курсів для здобувачів освіти. На зустрічі панував конструктивний діалог, обмін думками, викладачі різних закладів вищої освіти ділилися своїм досвідом з укладання освітньо-професійних програм ОР Бакалавр та ОР Магістр.