Стажування в рамках співпраці

2021-09-12

У рамках співпраці з кафедрою теорії та методик початкової освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (завкафедрою канд.філ.н., доц.Гудима Н.В.) кандидат педагогічних наук, старший викладач цієї кафедри Тетяна Олинець 10 вересня 2021 року відвідала кафедру педагогіки та методики початкової освіти з метою проходження стажування.  З особливостями, напрямками діяльності кафедри та планом стажування  її ознайомила  завідувачка кафедри, доктор педагогічних наук, професор Світлана Романюк. Вона також радо представила гості науково-педагогічних працівників кафедри. Під час конструктивного обміну думками окреслено низку спільних заходів кафедр-партнерів у 2021-2022 навчальному році.