Студентська наукова конференція: актуальні проблеми педагогіки та методики початкової освіти

2015-05-15

У рамках щорічної студентської наукової конференції Чернівецького національного університету  імені Юрія Федьковича 13.05.2015 р. відбулося засідання підсекції актуальних проблем педагогіки та методики початкової освіти. У роботі конференції взяли участь студенти 3-5 курсів та викладачі кафедри. Виступи учасників були присвячені проблемам національного виховання особистості, організації начального процесу у початковій школі, технологіям розвитку критичного мислення учнів молодшого шкільного віку.

Варто відзначити доповіді студентів Діани Буздуган, Ніни Гапонової, Віти Котузяк, Любові Пацкан, Ірини Похилої, Юлії Яковишин, Галини Богуцької, Юлії Гладиш, Галини Дзеси, Натлії алинюк, Анастасії Юхимчук, Валерії Нешпіль, Аліни Остафейчук, Альони Циганеско. Доповідачі вразили різноманітністю тем та матеріалу дослідження. Очевидна практична значимість багатьох доповідей. Зокрема, Ніна Гапонова, Віта Котузяк, Ірина Похила, Анастасія Юхимчук, Галина Дзеса не тільки презентували наукові дослідження, а й поділилися власним досвідом реалізації запропонованих експериментальних методик та підходів  у процесі навчання і виховання молодших школярів.

VstfkrL3p20 8idoPpj-nTA MGAjQh-pE7s MLVhsucPT6E Nq0ct1W_FOQ