Відкрита лекція на тему «Формування учнівського колективу в початковій школі» (лектор: доц. Бигар Г.П.)

2021-05-12

11 травня 2021 р. на кафедрі педагогіки та методики початкової освіти відбулося відкрите  лекційне заняття зі студентами 1-го курсу з навчальної дисципліни «Теорія та методика виховання», яке проводила к.п.н, доцент Бигар Г.П.
Проведене лекційне заняття передбачало розкриття змісту актуальної проблеми: «Формування учнівського колективу в початковій школі».
На занятті панувала атмосфера активної взаємодії, в процесі
обговорення нового матеріалу викладач залучала студентів до обговорення, стимулювала їх до логічних міркувань, до висловлювання власної думки.
Цікавою була запропонована робота над педагогічними ситуаціями у
гул формі, де студенти отримали новий досвід практичної роботи.
Досить вдалим було залучення до розкриття питань вчителя-класовода 3-Б Снятинського ліцею «Інтелект» Човган І.Б., яка поділилася досвідом взаємодії в учнівському колективі в умовах дистанційної та змішаної форми навчання.
Схвальним, є те, що у процесі лекції студенти самостійно формували
банк ключових понять якими мають оперувати при розкритті змісту даної проблеми. Заслуговує на схвалення запропонована робота для самостійного опрацювання на Всеосвіті.
Лекційне заняття супроводжувалося вдало  підібраним матеріалом,
представленого у вигляді презентації,що дало можливість застосувати прийоми розповіді, пояснення та коментування.