«Ніщо не вічне – вічні Матері»

2021-05-08

І сняться часто зорі голубі
І мама на порозі біля хати.
За все, що маю, Мамо, дякую Тобі!
За все, що маю і що буду мати!

Зворушливе і водночас урочисте свято з нагоди Дня Матері «Ніщо не вічне – вічні Матері» відбулося 7 травня 2021 р. на кафедрі педагогіки та методики початкової освіти.   Проходило воно в динамічній, дружній і задушевній атмосфері у взаємодії зі школами-партнерами.

Учасники свята з цікавістю прослухали інформаційні повідомлення:  «Історія свята» (ст.Діана Гудан),  «Образ Матері в усній народній творчості українців» (ст. Олена Брагар),  переглянули  відео-привітання, яке підготувала разом зі своїми учнями  ст. 317 гр. Віталіна Варварич, а також були захоплені декламаційною майстерністю  студентів Анастасії  Ротар і Олени Коваль.

Родзинкою свята стали виступи учнів Коровійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чернівецької міської ради,  Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 27, Чернівецької   спеціалізованої школи І ступеня № 15,  Чернівецької  спеціалізованої школи «Освітні ресурси та технологічний тренінг» І-ІІІ ступенів № 41, які  найніжнішими словами поетичних рядків висловили свою повагу, шану і вдячність люблячому материнському серцю.

Не залишив байдужими присутніх і  емоційний виступ заступника директора з навчально-виховної роботи Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 27  Алли Кобевко – довершене виконання поезії, присвяченої  Матері.

Учасників урочистого дійства щиро привітала  Любов Тарангул – начальник Чернівецької філії Державної установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Із хвилюючими вітальними словами до присутніх звернулися Світлана Романюк, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та методики початкової освіти; Наталія Нікула, доцент, заступник декана факультету педагогіки, психології та соціальної роботи з виховної роботи. Вони подякували організаторам і учасникам свята, наголосили на його величності й унікальності,  закликали шанувати своїх матусь не тільки у святкові дні,  а завжди, і жити так, щоб вчинки кожного  приносили  матерям утіху, радість, любов.

Дякуємо організаторам свята членам студентського наукового гуртка «Пошук»  (керівник – доц. Мафтин  Л.В.) та студентам 317 групи  (куратор – доц. Предик А.А.) за підготовку і проведення святкового дійства.