Відкрите семінарське заняття (викладач: доц. Нікула Н.В.)

2021-04-29

27 квітня на кафедрі педагогіки та методики початкової освіти зі студентами 210 групи проведено відкрите семінарське заняття з теми: “СЕРТИФІКАЦІЯ ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ : СУТНІСТЬ, СПЕЦИФІКА ТА ПРОЦЕДУРА “; викладач: кандидат педагогічних наук, доцент, асистент кафедри НІКУЛА НАТАЛЯ ВІКТОРІВНА.
Приємно, що на занятті були присутні гості-стейкхолдери :

• головний спеціаліст відділу моніторингу, позапланового контролю закладів освіти та роботи з експертами Управління Державної служби якості освіти у Чернівецький області ШОЛІНА ТЕТЯНА ВАЛЕНТИНІВНА ;
  • вчитель початкових класів ЗЗСО І-ІІІ ст м Чернівці №24 БЕЖЕНАР АЛІНА ВАСИЛІВНА.
    Заняття проведено у формі віртуального круглого столу, на якому студенти, виконуючи різноманітні інтерактивні вправи продемонстрували достатній рівень теоретичних знань, а спілкуючись зі стейкхолдери поповнили свою когнітивну складову ще й практичними аспектами.