Онлайн-зустріч «Твій вибір на користь якісної освіти сьогодні – шлях професійного успіху в майбутньому”

2021-04-27

26.04.2021р. відбулася онлайн-зустріч «Твій вибір на користь якісної освіти сьогодні – шлях професійного успіху в майбутньому!» зі студентами педагогічного коледжу в рамках профорієнтаційної роботи. З вітальним словом звернулася до студентів декан факультету педагогіки, психології та соціальної роботи, доктор педагогічних наук, професор Тетяна ФЕДІРЧИК. Завідувач кафедри педагогіки та методики початкової освіти, доктор педагогічних наук, професор Світлана РОМАНЮК презентувала спеціальність «Початкова освіта» для майбутніх вступників та окреслила перспективи навчання. Про особливості вступної кампанії 2021 розповіла заступник декана з навчально-методичної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та методики початкової освіти Інна ПРОКОП. На престижності професії вчителя початкової школи і важливості усвідомленого вибору та кар’єрного росту в майбутньому наголосила доктор психологічних наук, професор кафедри Марія ІВАНЧУК. Координат заходу – відповідальна за профорієнтаційну роботу на кафедрі, кандидат педагогічних наук, доцент Таісія ЦУРКАН. Радо чекаємо студентів в нашій дружній кафедральній родині!