Засідання підсекції актуальних проблем педагогіки та методики початкової освіти ( в рамках щорічної студентської наукової конференції )

2021-04-19

У рамках щорічної студентської наукової конференції Чернівецького національного університету  імені Юрія Федьковича 19.04.2021 р. відбулося засідання підсекції актуальних проблем педагогіки та методики початкової освіти (Керівники:проф. Романюк С.З., проф. Іванчук М.Г., доц. Мафтин Л.В. Секретар: Гудан Д.І.)

У роботі конференції взяли участь студенти 3-5 курсів та викладачі кафедри. Виступи учасників були присвячені актуальним проблемам сучасної педагогічної науки. Доповідачі вразили різноманітністю тем та матеріалом дослідження, студенти презентували не тільки теоретичні наукові розвідки, а й практичні аспекти, досвід реалізації запропонованих експериментальних методик та підходів  у процесі навчання і виховання молодших школярів.