Відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни

2015-04-30

План заходів

з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни

(6 – 7 – 8 травня 2015р.)

Мак символ перемоги _n

Проведення в академічних групах інформаційних годин, бесід на тему: «70-та річниця Перемоги над нацизмом у Європі та 70-та річниця завершення Другої світової війни»

1. Перегляд студентами 1-4 курсів документальних фільмів:

А) «Битва за Київ 1943рік. Чорна піхота знищення українців»;

Б) «Війна без переможців»;

В) «Великая война – Сталинград».

1. Виготовлення студентами 1-5 курсів стінгазет та творчих робіт на тему: «Життя заради України: нам є чим пишатися (1939-1945) ».
  2. Оформлення віртуальної виставки. Книжковий континент: «Згадаємо кращі книги про війну».
  3. Виховний захід «Зустріч двох поколінь: воїни Другої світової війни та АТО в Україні».

6. Акція присвячена 70-ій річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ій річниці завершення Другої світової війни. Підтримай наших ветеранів – учасників Другої світової війни, виготови та прикрась свій одяг маком – символом пам’яті в Україні.