ЗАХИСТ ПРОФЕСІЙНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

2021-03-26

25 березня на кафедрі педагогіки та методики початкової освіти відбувся захист професійної педагогічної практики студентів 5 курсу. Захід відкрила керівник практики, кандидат педагогічних наук, доцент Гордійчук Оксана Євгенівна.

Здобувачі освіти  поінформували про  результати педагогічної практики та поділилися враженнями від зустрічі із майбутньою професією.

У захисті практики взяли участь  вчителі початкових класів Чернівецької ЗОШ №27 Олієвська Наталія Дмитрівна та вчитель початкових класів Костичанська ЗОШ 1 -3  ступенів імені Іона Ватаману Русу Юліяна Леонідівна, які поділилися думками   про  готовність студентів до  роботи в школі та сформованість  у них професійних навичок.

Під час захисту педагогічної практики  обговорювались актуальні проблеми її організації та особливості:

– роботи в Новій українській школі;

– використання різних форм та методів  організації

освітнього процесу;

– організації інклюзивного освітнього процесу

з учнями з ООП;

– використання  різних  форм навчання; (очна, дистанційна, змішана).

Підсумки захисту практики підбила завідувач кафедри доктор педагогічних наук, професор Романюк С.З. Вона подякувала методистам та студентам за ефективну співпрацю, відзначила високий рівень підготовки студентів до професійної практики і даного заходу, побажала успіхів та наснаги майбутнім колегам.