Завершилися курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників

2021-03-03

Кафедрою педагогіки та методики початкової освіти під керівництвом завідувачки, доктора педагогічних наук, професора Романюк Світлани Захарівни, модератора та організатора курсів кандидата педагогічних наук, доцента Шевчук Кристини Дмитрівни, проведено курси підвищення кваліфікації.

Протягом двох тижнів (15.2-27.02) педагогічні працівники (вчителі  початкових класів) закладів загальної середньої освіти (І ступеня) мали змогу долучитися до конструктивного діалогу, поповнити власну професійну скарбничку цікавими методичними інструментами, педагогічними лайфхаками, долучитися до впровадження нововведень НУШ.

Програма навчання передбачала 30 годинний курс за наступними напрямами:

– розвиток професійних компетентностей працівників (вчителі  початкових класів) закладів загальної середньої освіти (І ступеня) усіх форм власності та сфер управління( поглиблення знань про психолого-фізіологічні особливості дітей молодшого шкільного віку, фахових методик, сучасних освітніх технологій, модернізаційних засад НУШ);

– використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі, включаючи електронне навчання, інформаційну та кібернетичну безпеку;

– створення безпечного інклюзивного освітнього середовища, особливості інклюзивного навчання.

Інтерактивний діалог провадили викладачі кафедри з педагогічних нновацій сучасної початкової школи:

Професор, доктор психологічних наук Іванчук М.Г.  – Педагогічний супровід становлення особистості молодшого школяра в освітньому процесі.

Доцент, кандидат філологічних наук Мафтин Л.В. – Емоційний інтелект та можливості його розвитку; Професійне вигорання учителя початкової школи.

Доцент, кандидат педагогічних наук Шевчук К.Д. – Стратегії розвитку критичного мислення:  інфомедіаграмотність.

Доцент, кандидат педагогічних наук Гордійчук О.Є. – Професійна підготовка педагога до інклюзивного навчання учнів.

Доцент, кандидат педагогічних наук Предик А.А. – Основи формувального оцінювання: електронний журнал, електронний щоденник.

Доцент, кандидат педагогічних наук Шестобуз О.С. – Цифрова грамотність учителя початкової школи: особливості використання мережевих технологій.

Асистент, кандидат педагогічних наук Цуркан Т.Г. – Педагогічна культура батьків як основа покращення взаємодії сім’ї і школи.

Дякуємо нашим слухачам за виявлений нам кредит довіри, активне включення у діалог та  живе спілкування.

Чекаємо Вас, шановні вчителі, колеги, у нас на наступних курсах підвищення кваліфікації.