Семінар “Дидактично-методичні орієнтири щодо реалізації змісту навчання математики у початковій школі”

2015-02-09

5 лютого 2015р. викладачі кафедри педагогіки та методики початкової освіти прийняли участь в семінарі “Дидактично-методичні орієнтири щодо реалізації змісту навчання математики у початковій школі».

1

Приємні враження та цікаві ідеї не тільки щодо роботи за новітніми підручниками, а й застосування різних методик навчання, отримали від виступу професора кафедри математики та методики початкового навчання ПНПУ ім. К. Д. Ушинського, доктора педагогічних наук, співавтора підручника «Математика»(авт. С. О. Скворцова, О. В. Онопрієнко) — переможця Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 1–4 класів загальноосвітніх навчальних закладів Скворцової Світлани Олексіївни.

2

Основні аспекти обговорення актуальних проблем навчання математики молодших школярів в сучасних умовах з автором підручника, вчителями-практиками міста та області будуть використані в роботі зі студентами спеціальності «Початкова освіта».