Семінар на тему “Методично-організаційні вимоги до написання та захисту науково-практичної роботи за професійним спрямуванням”

2020-10-06

На кафедрі педагогіки та методики початкової освіти відбувся семінар на тему “Методично-організаційні вимоги до написання та захисту науково-практичної роботи за професійним спрямуванням” (доповідач –  кандидат педагогічних наук, доцент Шевчук К.Д.). Семінар мав вигляд діалогу -обговорення, щодо основних вимог та рекомендацій до написання науково-практичної роботи за професійним спрямуванням студентами спеціальності 013 Початкова освіта. Закцентовано увагу на структурній архітектоніці роботи, практичному векторі спрямованості теоретичного матеріалу, включення результатів педагогічної професійної практики в практичний доробок роботи. Особлива увага була приділена аналізу сучасних вимог до оформлення списку літератури.