Відбувся методичний семінар на тему «Основні положення Професійного стандарту вчителя початкових класів та особливості його реалізації у змісті освітнього процесу”

2021-02-06

4 лютого на кафедрі педагогіки та методики початкової освіти відбувся методичний семінар на тему «Основні положення Професійного стандарту вчителя початкових класів та особливості його реалізації у змісті освітнього процесу» (доповідач – канд.пед.наук., доц.Прокоп І.С.).  Під час його проведення  обговорено сучасні тенденції розвитку початкової школи у світлі положень нового профільного документа, закцентовано увагу на підходах до формування і розвитку загальних та професійних компетентностей вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти, розкрито особливості стандарту, які дозволяють їм визначити чіткі орієнтири власного професійного самовдосконалення, а також запобігти ризикам необ’єктивного оцінювання  їх професійних компетентностей  на етапі атестації та сертифікації.