Розпочато підсумкову атестатіцію здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти

2020-12-16

15.12.2020 р. на кафедрі педагогіки та методики початкової освіти розпочато підсумкову атестатіцію здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти ДФН. З вітальним словом до студентів та комісії звернулася декан факультету д.п.н., професор Федірчик Т.Д. та завідувач кафедри д.п.н., професор Романюк С.З. Усім присутнім успішного старту побажала голова комісії доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти Тернопільського національного університету Янкович Олександра Іванівна. Цьогоріч  до складу комісії включено стейкхолдера вчителя-методиста початкових класів – Сікорська Руслана Михайлівна. Варто відзначити чіткість організації екзаменаційного процесу, доброзичливу атмосферу, професіоналізм членів комісії та творчі відповіді студентів спеціальності  «Початкова освіта».