Відбулася відкрита онлайн-лекція з курсу “Управлінська культура освітнього менеджера” (доц.Біленкова Л.Д.)

2020-12-04

2 грудня 2020 року на кафедрі педагогіки та методики початкової освіти проведено відкриту онлайн-лекцію з курсу “Управлінська культура освітнього менеджера” на тему “Успішний керівник закладу загальної середньої освіти” для студентів 6 курсу спеціальності “Початкова освіта”.
Викладач: канд. пед. наук, доцент Біленкова Лідія Миколаївна.
На занятті були присутні декан факультету, професор Тетяна Дмитрівна Федірчик, заступник декана з навчально-методичної роботи, доцент Прокоп Інна Степанівна, завідувач кафедри, професор Романюк Світлана Захарівна, викладачі кафедри та директор Чернівецького філософсько-правового ліцею Сігітов Андрій Іванович та запрошені студенти 2-го курсу спеціальності “Початкова освіта” (в рамках вивчення курсу “Управління в системі освіти”
Студенти мали можливість зустрітися з стейкхолдером та ознайомитися з реаліями управління ЗЗСО та секретами успіху директора школи, що сприяло дискусії стосовно системи підготовки нинішніх та потенційних директорів шкіл в Україні.