Рідному місту – 606 років!

2014-10-05

Студенти та викладачі кафедри педагогіки та методики початкової освіти факультету педагогіки, психології та соціальної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича 5 жовтня 2014 року приймали участь у роботі “Містечка розваг для дітей”, присвяченій святкуванню 606-ої річниці Дня народження міста Чернівці. На центральній площі зібралися діти з батьками. Поки малюки розважалися, мами мали можливість перевірити майстерність хлібопекарів та кондитерів на ярмарку «Смачної випічки». Спільними зусиллями студентів, викладачів, діток та мешканців міста було створено вітальну листівку “Рідному місту”. Під керівництвом студентів нашої кафедри працювала ігротека для дітей різних вікових категорій. А також на площі були проведені цікаві конкурси, веселі змагання та нагородження кращих учасників даної акції.